Grupa 1 – 5-9 ani

1. BARBU MARIA ELIZA – Premiul I
2. Ferezan Mara Ioana – Premiul II
3. Porumbita Victoria Maysa Elena – Premiul II
4. Vatajelu Natalia – Premiul I
5. Calin Alexandru Florian – Premiul I
6. Dobre Sara Marina – Premiul I
7. JURAVLE CASIANA – Premiul ll
8. JURAVLE TEODORA – Premiul I
9. Gurău Patricia Marina – Premiul I
10. Predoi Antonio-Ionut – Premiul I

11. Mîndru Victor Petru – MARELE PREMIU AL GRUPEI
12. Dimian Dan Alexandru – Premiul Il
13. Munteanu Maria – Premiul Il
14.Bălălău Sara-Maria – Premiul Il
15. Soare Gruia Ioan – Premiul I
16. Cebuc Evelina – Premiul I
17. Căpățînă Sorin-Ștefan – Premiul I Special pentru Muzicalitate
18. Chirugu Alexia Maria – Premiul II
19. Timis Mara – Premiul I Special pentru sensibilitate
20. Constantinescu Robert – Premiul Il
21. Chiriac Calin – Premiul I
22. Constantinescu Analia – Premiul Ill
23. Tusaliu Sara Maria – Premiul I
24. George Mihai Juverdeanu – Premiul I
25. Pedersen Maria Elisabeth – Premiul III

Grupa 2 – 10-14 ani

1.Tudurache Eduard – Premiul I
2. Neamtu Stefan – Premiul II
3. Titișan Alessia Ariana – Premiul II
4. IVAN NICOLAS – Premiul II
5. Udroiu Iraida Ana Maria – Premiul I
6. Enache Radu Mihai – Premiul I Special pentru creativitate
7. PIRLEA TUDOR GEORGE – Premiul III
8. Ene Andreea Teodora – Premiul II
9. Popa Alexandre – Premiul I
10. Budeancă Vlad Andrei – Marele Premiu al grupei
11. Toropoc Sophia Maria – Premiul I
12. Alexis Veronica Theodorou – Premiul II
13. Manescu Alexandru – Premiul II
14. Noaptes David Andrei – Premiul III
15. Flutur Maya Sara – Premiul II
16. Anghelina Maria – Premiul I
17. Mocanu Elisa – Premiul II
18. Dobrin Aris – Premiul II
19. CROITORU RADU LIVIU – TROFEUL MUZICA VINDECA
20. Irina Maria Gonzalez – Premiul I
21. DUTU STEFAN ALEXANDRU – Premiul I
22. VLAD IOAN ALEXANDRU – Premiul I cea mai buna interpretare muzicala.
23. Stoica Ioana Amelia – Premiul I
24. Pedersen Jan Sebastian Victor – Premiul II

Grupa 3, 15-18 ani

1. Jitescu Silviu Cristian – Premiul II
2. PIRLEA BOGDAN ANDREI – Premiul III
3. BERILĂ Mihnea-Viorel – Marele premiu al grupei
4. Dascalu Andreea Loredana – Premiul I
5. Isbasoiu Gabriel-Ioan – Premiul III
6. Frona Livia – Premiul I Special pentru expresivitate
7. Neagoe Maria- Diana – Premiul I
8. Benescu Maria – Premiul II

Grupa 5 – Dizabilitati

1.Chiparus Razvan Gabriel – Premiul I
2. Angheluta Mircea Alexandru – Premiul II
3. Stanciu Razvan George – Marele Premiu al grupei
4. Tenea Rareș George – Premiul I
5. NITUICA VLAD ANDREI – Premiul I
6, EPURESCU MIHAIL – Premiul I
7. Matei Dragos Constantin – Premiul II
8. Camenic Vlad Andrei – Premiul „Micul Artist”
9. Mustață Matei Marin – Premiul II
10. Stanciu Andrei Gabriel – Premiul I
11. ZĂULEȚ VALENTIN MIHAI – Premiul I
12. SIRBU MARIA ELENA – Premiul I
13. Savu Beatrice Alina – Premiul I
14. Chirilă Andrei Cosmin – Premiul I
15. Bănică Andrei Daniel – Premiul I
16. NĂSTASE ANAMARIA ȘTEFANIA – Premiul I
17. Tintareanu Maria – Premiul I
18. Bolchiș Pavel – Premiul I
19. BRAINAS CARINA ELENA – Premiul I
Suna acum